e-complex
Start arrow Odzież Obuwie arrow Przemysł spożywczy
 

Fartuch DYDONA EKSTRA

DYDONA EKSTRA - fartuch ubojowy chroniący pracownika z przodu jak i z tyłu. Wygodny krój, brak elemetów nasiąkliwych zapewnia komfort i higienę.

CERTYFIKAT CE

   
 

Fartuch DYDONA EKSTRA II

DYDONA EKSTRA II - fartuch ubojowy kryjący pracownika od przodu i z tyłu. Wygodny krój bez elementów nasiąkliwych zapewniający komfort pracy i higienę produkcji. Wykony z materiału o grubości 0,35mm.

CERTYFIKAT CE

   
 

Fartuch DYDONA SUPER

DYDONA SUPER - fartuch przedni wodoochronny o zwiększonej wytrzymałości. Nie posiada elementów nasiąkliwych, wygodny w użytkowaniu. Chętni stosowany w ubojniach, masarniach, zakładach drobiarskich, przetwórniach ryb i innych zakładach spożywczych.

CERTYFIKAT CE

   

Fartuch DYDONA STANDARD

DYDONA STANDARD - fartuch przedni wodoochrony powszechnego zastosowania, szczególnie w przetwórstwie mięsnym. Najchętniej nabywany przez naszych odbiorców.

CERTYFIKAT CE

   

Fartuch gładki 0311

Fartuch roboczy przedni, gładki, wodoochrony powszechnego zastosowania, bardzo lekki. Brak elemntów nasiąkliwych.

CERTYFIKATY CE

   

Fartuch ubojowy 0931

Szeroki fartuch przeznaczony dla stanowisk o zwiększonym narażeniu na wodę. Stosowany w zakładach mięsnych, ubojniach, zakładach przetwórczych itp. Dodatkową zaletą jest niewielki ciężar i szerokie szelki, które decydują o wygodzie użytkowania.

   

Fartuch powlekany 0613

Fartuch roboczy powlekany lekki, wodoochronny wszechstronnego zastosowania. W przystępnej cenie. Nadaję się również na stanowiska obsługi klienta. W kolorze niebieskim w białe pasy i czerwonym w białe pasy.

CERTYFIKATY CE

   

Faruch powlekany 0913

Materiał: poliamid pokryty poliuretanem.
Zalety: lekki, trwały, solidnie wykonany. Nie nasiąka wodą. Dostępny w dwóch szerokościach 90 i 100 cm.

   

Fartuch obustronnie powlekany 0511

Fartuch wodoochronny - obustronnie powlekany poliuretanem. Lekki, bez elementów nasiąkliwych zapewnia komfort pracy. Fartuch odporny jest na działanie wysokich i niskich temperatur oraz innych substancji stosowanych w przemyśle spożywczym.

CERTYFIKAT CE

   

Fartuch powlekany A544

Wyjątkowy fartuch wodoochronny o wysokiej estetyce obszyty lamówką. Zalecany w gastronomii, sklepach i zakładach spożywczych.

Dostępny w dwóch kolorach: granatowym i czerwonym.

Podkreśla wizerunek firmy, nadaje właściwy charakter stoisku. Łatwy w czyszczeniu.

   

Fartuch powlekany A313

Fartuch roboczy powlekany, lekki, bardzo wygodny w noszeniu, wodoochronny odporny na działanie tłuszczów, detergentów i różnic temperatur. Przeznaczenie dla przetwórstwa mięsnego.

CERTYFIKAT CE

   

Fartuch powlekany A331

Fartuch powlekany, bardzo szeroki, kryjący pracownika od przodu jak i od tyłu. Prosty krój i niewielki ciężar zapewnia komfort pracy i higienę. Odporny na działanie tłuszczów, detergentów i różnic temperatur.

CERTYFIKAT C

   

Fartuch powlekany A513

Fartuch powlekany przedni: lekki, wodo i plamo odporny, wytrzymały na działanie niskich i wysokich temperatur, detergentów, dezynfekcji i tłuszczu.

Zastosowanie: cukierniach, deserowniach, mleczarniach, masarniach, supermarketach, sklepach, gastronomii, zakładach przetwórstwa owocowo - warzywnego itp.

   

FARTUCH DLA EKSPEDIENTKI

Wysokiej klasy tekstylny fartuch przedni, wykonany z materiału poddanego impregnacji. Stanowi doskonałą ochronę na plamy, wodę, tłuszcze i detergenty. Bardzo długotrwale utrzymujący swój pierwotny wygląd.
Istnieje możliwość nadrukowania LOGO Państwa firmy.

Dostępny w kolorach: czerwonym, zielonym i granatowym.

   

Fartuch powlekany A333

Fartuch powlekany, szeroki, kryjący pracownika od przodu i od tyłu. Niewielki ciężar fartucha rozkłada się na barki pracownika. Odporny na działanie płynów organicznych, detergentów oraz gwałtownych skoków temperatur.

CERTYFIKAT CE